KRMIVA.

Reference také na naší Facebook stránce EQUICK.CZ... neváhejte nás tam navštívit! 

Equick Výživový Program byl vytvořen ve spolupráci s Dr. Tomem Shurlockem, předním odborníkem na výživu, biochemii a fyziologii trávicích procesů v Anglii a zároveň hlavním nutričním poradcem skupiny Ianson´s (světový dodavatel mikronizovaných krmiv, majitel British Horse Feeds, výrobce Speedi-Beet a Fibre-Beet). Účelem bylo vytvořit krmný systém, který by byl maximálně v souladu s potřebami koní nejen z hlediska nutričního, ale také fyziologického a behaviorálního.
Koně se vyvinuli pro trávení vlákniny, ne škrobů. Cílem každého zdravého krmení koní by mělo být poskytnout koni co nejvíce kalorií ve formě vlákniny/sena a co nejméně formou jádra/obilí/škrobů dle specifické situace/fyzické aktivity koně. 

 

Naše krmiva nejsou k dispozici obchodním partnerům ani nejsou nijak propagována. Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli pro "butikový styl", kde vyrábíme pouze v malém množství, kdy se k Vám krmiva dostanou čerstvá a efektivní a kde není placena další marže prostředníkům. Neutrácíme ani za marketing, naše krmiva se v současné chvíli prodávají pouze přes doporučení. Vzhledem k našim malým maržím se Vám tedy dostává do rukou velmi kvalitní výrobek za co nejlepší cenu to je možné.  


Připravujeme...

Děkujeme za pochopení!